License to Chill Apartments

License to Chill Apartments
Apartment

Larnaca, Cyprus
Touzhane 46, Koutsou Court 3 Apt 502 Cyprus, 6027, Cyprus, Larnaca
If you want to feel like you’re at home no matter where you are, choose this — apartment «License to Chill Apartments» is located in Larnaca. This apartment is located 2 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Kastella Beach, Finikoudes Beach and Church of Saint Lazarus.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!