Duplex Comfort Apartments
Apartment

Larnaca, Cyprus
Archiepiskopou Kyprianou Ave 58, Larnaca
од
EUR6843EUR
2 возрасни
Location
If you want to feel like you’re at home no matter where you are, choose this — apartment «Duplex Comfort Apartments» is located in Larnaca. This apartment is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Public Garden, Municipal Gardens and Finikoudes Beach.
At the apartment
If you travel by car, there’s a free parking zone. Additional services that the apartment offers to its guests: a concierge.
Check-in: 15:00:00
Check-out: 11:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!