Flirty Flamingo Seaview Apartments

Flirty Flamingo Seaview Apartments
Apartment

Larnaca, Cyprus
Tasou Mitsopoulou 24, Lordos Seagate, Larnaca
од
EUR6467EUR
2 возрасни
Looking for a home comfort: apartment «Flirty Flamingo Seaview Apartments» is located in Larnaca. This apartment is located nearby from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Kastella Beach, Mackenzie Beach and Finikoudes Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31