Larnaca Seaview Rooms Apartments

Larnaca Seaview Rooms Apartments
Apartment

Larnaca, Cyprus
Athinon Avenue 105 Tsokkos Sea Court 12, Apt. 61 & 64 Larnaca CY, 6022, Cyprus, Larnaca
Location
A perfect fit for a big group of travellers: apartment «Larnaca Seaview Rooms Apartments» is located in Larnaca. This apartment is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Finikoudes Beach, Larnaca Fort and Church of Saint Lazarus.
At the apartment
Want to be always on-line? Wi-Fi is available. You won’t be bored as at the apartment you will find a barbeque area. There are other services available for the guests of the apartment. For example, car rental. The staff of the apartment will be happy to talk to you in English.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Hotel facilities

General
Air conditioning
Smoke-free property
Heating
Washing machine
Terrace
All Spaces Non-Smoking (public and private)

Rooms
Non-smoking rooms
Fridge

Services and amenities
Iron and board
Hairdryer (on request)

Meals
Microwave oven

Internet
Free Wi-Fi
Free internet

Transfer
Car rental

Languages Spoken
English

Recreation
Barbecue grill(s)

Pets
Pets Not Allowed

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!