Palm Beach Hotel & Bungalows

Palm Beach Hotel & Bungalows

Larnaca, Cyprus
Dekelia Road, Larnaca
With a stay at Palm Beach Hotel & Bungalows in Oroklini, you'll be by the sea, within a 15-minute drive of Finikoudes Beach and Theofilos Georgiadis Park. This 4-star hotel is 6.1 mi (9.8 km) from Larnaca Salt Lake and 3.7 mi (5.9 km) from Port of Larnaca.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!