Sandy Beach Hotel

Larnaca, Cyprus
P.O.Box 40857 Larnaca 6307 – Cyprus, Larnaca Bay, CY 6307, Cyprus, CYPRUS, Larnaca
од
EUR12600EUR
2 возрасни
Location
Good choice if you’re looking forward to taking some rest at the hotel as much as to walking around the city. Hotel «Sandy Beach Hotel» is located in Larnaca. This hotel is located in 8 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Yanathes Beach, Pyla Beach and Port of Larnaca.
At the hotel
You can stop by the restaurant. Accessibility: there is an elevator/lift.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Hotel facilities

General
Elevator/lift

Meals
Restaurant

Business
Conference Hall

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31