Samirana Boutique

Larnaca, Cyprus
Constantinou Kalogera Str. No.57, Larnaca, Cy, Larnaca
од
EUR13608EUR
2 возрасни
Location
«Samirana Boutique» is located in Larnaca. This boutique hotel is located in the city center. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the boutique hotel — Finikoudes Beach, Pierides Archaeological Museum and Church of Saint Lazarus.
At the boutique hotel
You can stop by the restaurant. Accessibility: there is an elevator/lift.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!