Frangiorgio Hotel Apartments

Frangiorgio Hotel Apartments

Larnaca, Cyprus
GREGORIOOU AFXENTIOU AVENUE 9,
Frangiorgio Welcome to the 2x000D star Frangiorgio in Larnaca. No on site car parking is available at the hotel, however off site car parking is available. Hotel guests can enjoy a meal at the restaurant on site. Room Facilities Frangiorgio. A hairdryer, iron and ironing board are provided in every room. Tea and coffeee making facilities together with a minibar are available in all rooms. Other Info. The hotel offers an airport shuttle service. The hotel is pet friendly. A concierge service is available to guests. The hotel has disabled facilities with wheelchair access to the hotel, reception, restaurant and bar areas of the hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31