Frangiorgio Hotel

Larnaca, Cyprus
9 Grigoriou Afxentiou Street, Larnaca
од
EUR6800EUR
2 возрасни
A great place to have a rest after an exciting day! Hotel «Frangiorgio Hotel» is located in Larnaca. This hotel is located in the center of the city. Before going to bed, you can walk around the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Finikoudes Beach, Pierides Archaeological Museum and Europe Square.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!