Hai Hotel

Larnaca, Cyprus
OLD MARKET STREET, LARNACA, CY
од
EUR6533EUR
2 возрасни
The hai hotel is a hotel built in 2019, ideally located on the famous blue flag beach of Phinikoudes. Its central location allows easy access to all ameneties and it is only a 5 minute drive from Larnaca International Airport. It comprises of 8 double rooms accomodating from 1 to 4 guests. All our rooms are fully airconditioned and heated. Within walking distance to the beach, shops and restaurants.

прикажи повеќе

Hotel facilities

  • Beach Towels
  • NETFLIX
  • Safe Deposit Box
  • Satelite TV
  • Wi-Fi Internet Access

Room facilities

May include:,

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!