St. Lazaros House

Larnaca, Cyprus
1, ONISILLOU STREET, 6025, LARNAKA, CY
од
EUR5984EUR
2 возрасни
It’s nice to get back here after long walks around the city. Guest house «St. Lazaros House» is located in Larnaca. This guest house is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the guest house — Finikoudes Beach, Church of Saint Lazarus and Larnaca Fort.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!