Les Palmiers Beach Hotel

Larnaca, Cyprus
CORNER ATHERNS AR S PIERICLES STR, PO BOX 40827, LARNACA, CY
Tripadvisor Score: 4.0
This 2 star hotel is located in the city centre of Larnaca and was established in 1984. It is a short drive away from the Ayios Lazarus Church. All 35 rooms are equipped with minibar, hairdryer, safe, trouser press, ironing set and air conditioning.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!