Lordos Beach Hotel

Larnaca, Cyprus
P.O.BOX 40541, 6305 LARNACA, CYPRUS
Outside City-waterfront/beach поглед на мапата
од
EUR5813EUR
2 возрасни
CheckIn:14:00:33-CheckOut:12:00:33

прикажи повеќе

Hotel facilities

  • Pool
  • Restaurant
  • Bar
  • Private Beach
  • Business installations
  • Children amenities
  • Health and Spa

Room facilities

May include:,

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!