Hotel Opera

Larnaca, Cyprus
11 Faneromenis Avenue, Larnaca
With a stay at Hotel Opera in Larnaca (Larnaca City Centre), you'll be a 3-minute drive from Finikoudes Beach and 8 minutes from Larnaca Salt Lake. This boutique guesthouse is 0.1 mi (0.1 km) from Agios Lazaros Byzantine Museum and 0.1 mi (0.1 km) from Agios Lazaros Square.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!