Radisson Blu Hotel, Larnaca

Radisson Blu Hotel, Larnaca

Larnaca, Cyprus
Atlandidon 2, Larnaca
од
EUR19125EUR
2 возрасни
Sophisticated but very comfortable hotel «Radisson Blu Hotel, Larnaca» is located in Larnaca. This hotel is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Port of Larnaca, Europe Square and Finikoudes Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!