Sun Hall Beach Hotel Apts

Larnaca, Cyprus
4 EVRIVIADES STREET, LARNACA, CY
од
EUR3453EUR
2 возрасни
Near Larnaca Marina With a stay at Sun Hall Beach Hotel Apts., you'll be centrally located in Larnaca, just a 5-minute walk from Larnaca Marina and 5 minutes by foot from Europe Square. This beach aparthotel is 0.3 mi (0.5 km) from Finikoudes Beach and 2.9 mi (4.7 km) from Mackenzie Beach.

прикажи повеќе

Room facilities

May include:,

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!