Sun Hall Hotel

Larnaca, Cyprus
6 ATHENS AVENUE, LARNACA 6023, CYPRUS
од
EUR13571EUR
2 возрасни
Enjoy a range of recreational amenities, including an outdoor pool, a sauna, and a fitness center. This hotel also features complimentary wireless Internet access, concierge services, and babysitting/childcare (surcharge). Guests can catch a ride to nearby destinations on the area shuttle (surcharge).. Featured amenities include a business center, dry cleaning/laundry services, and a 24-hour front desk. Event facilities at this hotel consist of a conference center and a meeting room. A roundtrip airport shuttle is provided for a surcharge (available 24 hours)..

прикажи повеќе

Room facilities

May include:,

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
пребарување
26
пребарување
27
пребарување
28
пребарување
29
пребарување