Sveltos Hotel

Larnaca, Cyprus
Archbishop Makarios Street 7041 Oroklini, Larnaca
од
EUR8710EUR
2 возрасни
A great hotel to have a nice rest before long walks around the city. Hotel «Sveltos Hotel» is located in Larnaca. This hotel is located in 5 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Lenios Beach, Yanathes Beach and Port of Larnaca.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!