Apartamentos Colon Playa

Las Palmas De Gran Canaria, Spain
Calle Alfredo L Jones,45
Set on Las Canteras promenade, in Las Palmas de Gran Canaria, these apartments are located 300 metres from Puerto de la Luz and the Santa Catalina park. It features a rooftop sun terrace and well-equipped apartments. Each apartment comes with a kitchen, a private bathroom and a lounge with sleeping area. There is a satellite TV, free Wi-Fi and a safe. Some of the apartments have a private terrace with amazing views. Set on a commercial and central area, this complex is just a short ride by public transport from the centre of Las Palmas de Gran Canaria, where visitors can sample top cuisine in the city's restaurants and trendy bars. The apartments also have a 24-hour reception desk.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!