Apartamentos Tinoca
Apartment

Las Palmas De Gran Canaria, Spain
Calle de La Naval, 10, Las Palmas de Gran Canaria
од
EUR5100EUR
2 возрасни
If you want to feel like you’re at home no matter where you are, choose this — apartment «Apartamentos Tinoca» is located in Las Palmas de Gran Canaria. This apartment is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Museo Elder de la Ciencia y la Tecnologia, Santa Catalina Park and Las Palmas Ferry.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31