Bora Bora The Hotel

Las Palmas De Gran Canaria, Spain
C/Anzofe, 31 - 35009 las palmas, Las Palmas de Gran Canaria
од
EUR4850EUR
2 возрасни
A great option for a journey on a budget - hotel «Bora Bora The Hotel» is located in Las Palmas de Gran Canaria. This hotel is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Las Palmas Ferry, Museo Elder de la Ciencia y la Tecnologia and Santa Catalina Park.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31