Cantur City Hotel

Las Palmas De Gran Canaria, Spain
28 SAGASTA, LAS PALMAS, SPAIN
од
EUR6517EUR
2 возрасни
Exe Las Palmas is committed to the relaxing environment that characterizes the Canary Islands. The facilities are designed to offer a comfortable stay and a complete experience, right in the center of Las Palmas de Gran Canaria and a few meters from Las Canteras beach. The hotel retains a classic elegance, with neutral tones and modern features, in its rooms and suites equipped with a full range of services for all tastes. The impressive panoramic rooftop terrace becomes the perfect space to enjoy the Canarian sun, relax in the jacuzzi or enjoy a snack at any time of the day. In addition, the hotel completes its offer with multifunction rooms for all kinds of events, a fully equipped gym, sauna and catering services and bar.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!