Catalina Park Apartaments

Las Palmas De Gran Canaria, Spain
C/ Tomás Miller 67, Las Palmas de Gran Canaria
од
EUR3317EUR
2 возрасни
Looking for a place to spend a night after a long walk around the city? Hotel «Catalina Park Apartaments» is located in Las Palmas de Gran Canaria. This hotel is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Santa Catalina Park, Museo Elder de la Ciencia y la Tecnologia and Mesa y Lopez Avenue.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31