Hotel THe Fataga y Centro de Negocios

Las Palmas De Gran Canaria, Spain
Calle Nestor de la Torre, 21, Las Palmas de Gran Canaria
Good choice if you’re looking forward to taking some rest at the hotel as much as to walking around the city. Hotel «Hotel THe Fataga y Centro de Negocios» is located in Las Palmas de Gran Canaria. This hotel is located nearby from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Plaza Espana, Mesa y Lopez Avenue and Santa Catalina Park.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!