Hotel Concorde

Las Palmas De Gran Canaria, Spain
Calle de Tomas Miller, 85, Las Palmas de Gran Canaria
Tripadvisor Score: 3.0
This beach hotel is in the centre of Las Palmas, very close to shopping and entertainment centres and approximately 50 metres form the closest local beach of Las Canteras. The airport can be reached within a 25-minute ride. To rest and relax, the bright rooms come with cosy beds and all the essential amenities including air-conditioning, satellite TV, safe box and bathroom with bath amenities and hair dryer. The complex features an à la carte restaurant, which provides beautiful views over the beach. Guests will love to spend the day in the rooftop pool enjoy the sun and the amazing views. Business guests will be happy to know that there are venues to host meetings and conferences in the property.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!