Hotel Atlanta

Las Palmas De Gran Canaria, Spain
ALFREDO L. JONES 37, LAS PALMAS DE GRAN CANARIA
од
EUR5144EUR
2 возрасни
This wonderful hotel is situated in the holiday district of Las Palmas. It sits proudly just 50 metres away from the nearest beach. Countless shops, boutiques, bars, restaurants and nightclubs can be found nearby. Many of the area's main attractions are just a short distance away. This hotel offers visitors an insight into the charm and beauty of the island of Gran Canaria. It features a charming design, welcoming visitors into the relaxing surroundings of the lobby. The guest rooms are comfortable, spacious and tastefully designed. Guests can enjoy the many facilities and services that this charming hotel has to offer.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!