Hotel Doña Luisa

Las Palmas De Gran Canaria, Spain
29 C/ ALFEDO L. JONES, LAS PALMAS, ES
Las Palmas De Gran Canaria поглед на мапата
од
EUR5500EUR
2 возрасни
Located in the vibrant tourist and commercial center of the city of Las Palmas. Just a few steps away from the spectacular Las Canteras Beach, Gran Canaria, the Hotel Doña Luisa invites you to the meandering and narrow streets to discover the open shopping area of Puerto Canteras and Mercado del Puerto (Harbour Market). Combining hospitality and refined facilities, the 35 rooms at Hotel Doña Luisa are designed with amenities for absolute comfort.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!