Hotel Madrid

Las Palmas De Gran Canaria, Spain
Plaza del Cairasco 4, Las Palmas de Gran Canaria
A great option for a journey on a budget - hotel «Hotel Madrid» is located in Las Palmas de Gran Canaria. This hotel is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Casa Museo Perez Galdos, Casa Museo de Colon and Teatro Perez Galdos.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!