Rio All-Suite Hotel & Casino

Las Vegas, United States Of America
3700 W Flamingo Rd, Las Vegas
Located in West of The Strip, Rio All Suite & Casino Hotel is a perfect starting point from which to explore Las Vegas (NV). The property features a wide range of facilities to make your stay a pleasant experience. Facilities like gift/souvenir shop, casino, 24-hour front desk, facilities for disabled guests, Wi-Fi in public areas are readily available for you to enjoy. Designed for comfort, selected guestrooms offer television LCD/plasma screen, linens, mirror, towels, closet to ensure a restful night. The hotel's peaceful atmosphere extends to its recreational facilities which include hot tub, private beach, fitness center, outdoor pool, spa. A welcoming atmosphere and excellent service are what you can expect during your stay at Rio All Suite & Casino Hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!