Extended Stay America - Las Vegas - East Flamingo

Extended Stay America - Las Vegas - East Flamingo

Las Vegas, United States Of America
1550 E Flamingo Rd, Las Vegas
When you stay at Extended Stay America - Las Vegas - East Flamingo in Las Vegas, you'll be in the entertainment district, within a 10-minute drive of University of Nevada-Las Vegas and Thomas and Mack Center. This hotel is 2.3 mi (3.8 km) from High Roller and 2.6 mi (4.1 km) from Las Vegas Convention Center.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!