Extended Stay America - Las Vegas - Midtown

Extended Stay America - Las Vegas - Midtown

Las Vegas, United States Of America
3045 S Maryland Pkwy, Las Vegas
With a stay at Extended Stay America - Las Vegas - Midtown, you'll be centrally located in Las Vegas, within a 10-minute drive of Las Vegas Convention Center and SLS Las Vegas Casino. This hotel is 2.5 mi (4 km) from Fashion Show Mall and 2.7 mi (4.4 km) from Fremont Street Experience.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!