Extended Stay America - Las Vegas - Valley View

Extended Stay America - Las Vegas - Valley View

Las Vegas, United States Of America
4270 S Valley View Blvd, Las Vegas
When you stay at Extended Stay America - Las Vegas - Valley View in Las Vegas, you'll be in the entertainment district, a 5-minute drive from Orleans Arena and 6 minutes from MGM Grand Casino. This hotel is 1.8 mi (2.9 km) from High Roller and 2.4 mi (3.9 km) from T-Mobile Arena.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!