Super 8 Las Vegas

Las Vegas, United States Of America
1213 South Las Vegas Boulevard
Stop at Super 8 - Las Vegas to discover the wonders of Las Vegas (NV). The property features a wide range of facilities to make your stay a pleasant experience. Facilities like car park, elevator are readily available for you to enjoy. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. The property offers various recreational opportunities. Convenience and comfort make Super 8 - Las Vegas the perfect choice for your stay in Las Vegas (NV).

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!