ARIA Resort & Casino

Las Vegas, United States Of America
3730 Las Vegas Blvd. South, Las Vegas
Aria Resort and Casino is a popular choice amongst travelers in Las Vegas (NV), whether exploring or just passing through. Offering a variety of facilities and services, the hotel provides all you need for a good night's sleep. Take advantage of the hotel's 24-hour room service, casino, 24-hour front desk, facilities for disabled guests, Wi-Fi in public areas. Designed for comfort, selected guestrooms offer television LCD/plasma screen, separate living room, internet access – wireless, whirlpool bathtub, non smoking rooms to ensure a restful night. Enjoy the hotel's recreational facilities, including hot tub, fitness center, sauna, outdoor pool, spa, before retiring to your room for a well-deserved rest. Aria Resort and Casino is an excellent choice from which to explore Las Vegas (NV) or to simply relax and rejuvenate.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!