Arizona Charlie's Boulder - Casino , Suites, And Rv Park

Arizona Charlie's Boulder - Casino , Suites, And Rv Park

Las Vegas, United States Of America
4575 Boulder Hwy, Las Vegas
Stop at Arizona Charlies Boulder Hotel to discover the wonders of Las Vegas (NV). The hotel offers guests a range of services and amenities designed to provide comfort and convenience. Casino, facilities for disabled guests, valet parking, car park, business center are there for guest's enjoyment. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. To enhance guests' stay, the hotel offers recreational facilities such as hot tub, outdoor pool, garden. Arizona Charlies Boulder Hotel combines warm hospitality with a lovely ambiance to make your stay in Las Vegas (NV) unforgettable.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!