Arizona Charlie's Boulder - Casino Hotel, Suites, & RV Park

Arizona Charlie's Boulder - Casino Hotel, Suites, & RV Park

Las Vegas, United States Of America
4575 Boulder Hwy, Las Vegas
With a stay at Arizona Charlie's Boulder - Casino Hotel, Suites, & RV Park in Las Vegas, you'll be a 1-minute drive from Boulder Strip and 9 minutes from Discovery Children's Museum. This casino hotel is 5 mi (8 km) from Las Vegas Convention Center and 5.8 mi (9.3 km) from University of Nevada-Las Vegas.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!