Arizona Charlie's Decatur - Casino Hotel & Suites

Arizona Charlie's Decatur - Casino Hotel & Suites

Las Vegas, United States Of America
740 S. Decatur Boulevard, Las Vegas
Stop at Arizona Charlies Decatur Hotel to discover the wonders of Las Vegas (NV). Both business travelers and tourists can enjoy the hotel's facilities and services. Service-minded staff will welcome and guide you at the Arizona Charlies Decatur Hotel. Guestrooms are designed to provide an optimal level of comfort with welcoming decor and some offering convenient amenities like internet access – wireless, air conditioning, heating, desk, telephone. Take a break from a long day and make use of hot tub, outdoor pool. Friendly staff, great facilities and close proximity to all that Las Vegas (NV) has to offer are three great reasons you should stay at Arizona Charlies Decatur Hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!