Arizona Charlie's Decatur

Las Vegas, United States Of America
740 S. Decatur Boulevard, Las Vegas
It’s nice to come back to a place where you can have a rest after an eventful day in the city Hotel «Arizona Charlie's Decatur» is located in Las Vegas. This hotel is located in 5 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Stratosphere Las Vegas, 18b The Las Vegas Arts District and Fremont Street Experience.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!