Bluegreen Vacations Club 36, Ascend Resort Collection

Bluegreen Vacations Club 36, Ascend Resort Collection

Las Vegas, United States Of America
372 East Tropicana Avenue, Las Vegas
With a stay at Bluegreen Vacations Club 36, Ascend Resort Collection, you'll be centrally located in Las Vegas, within a 5-minute drive of MGM Grand Casino and Thomas and Mack Center. This condo is 1.7 mi (2.7 km) from Park Theater and 1.7 mi (2.7 km) from University of Nevada-Las Vegas.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!