Delano Las Vegas at Mandalay Bay

Las Vegas, United States Of America
3940 Las Vegas Blvd South, Las Vegas
The 5-star Delano Las Vegas at Mandalay Bay offers comfort and convenience whether you're on business or holiday in Las Vegas (NV). The hotel has everything you need for a comfortable stay. All the necessary facilities, including 24-hour room service, casino, facilities for disabled guests, Wi-Fi in public areas, car park, are at hand. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. Entertain the hotel's recreational facilities, including hot tub, sauna, outdoor pool, spa, massage. Discover all Las Vegas (NV) has to offer by making Delano Las Vegas at Mandalay Bay your base.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!