Nobu Hotel at Caesars Palace

Las Vegas, United States Of America
3570 Las Vegas Boulevard South, Las Vegas
Stop at The Nobu Hotel at Caesars Palace to discover the wonders of Las Vegas (NV). The hotel offers guests a range of services and amenities designed to provide comfort and convenience. Facilities like casino, 24-hour front desk, facilities for disabled guests, express check-in/check-out, luggage storage are readily available for you to enjoy. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. Enjoy the hotel's recreational facilities, including hot tub, fitness center, sauna, outdoor pool, spa, before retiring to your room for a well-deserved rest. For reliable service and professional staff, The Nobu Hotel at Caesars Palace caters to your needs.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!