The Signature at MGM Grand

Las Vegas, United States Of America
145 East Harmon Avenue, Las Vegas
Las Vegas (NV), United States поглед на мапата
The Signature at MGM Grand offers comfort and convenience whether you're on business or holiday in Las Vegas (NV). The hotel offers guests a range of services and amenities designed to provide comfort and convenience. Service-minded staff will welcome and guide you at the The Signature at MGM Grand. Comfortable guestrooms ensure a good night's sleep with some rooms featuring facilities such as television LCD/plasma screen, internet access – wireless, whirlpool bathtub, non smoking rooms, air conditioning. The hotel's peaceful atmosphere extends to its recreational facilities which include hot tub, fitness center, sauna, outdoor pool, spa. Friendly staff, great facilities and close proximity to all that Las Vegas (NV) has to offer are three great reasons you should stay at The Signature at MGM Grand.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!