Las Vegas Hilton at Resorts World

Las Vegas, United States Of America
999 Resorts World Avenue
Daily Resort Charge will be added to the room rate and includes: Guest internet access; smart TV casting ability; 10% off spa or fitness retail; 5% off spa or fitness treatments; 5% off cabana experience; 5% off 2 pool chair experience; unlimited local and toll-free calls.Daily Resort Charge will be added to the room rate and includes: Guest internet access; smart TV casting ability; 10% off spa or fitness retail; 5% off spa or fitness treatments; 5% off cabana experience; 5% off 2 pool chair experience; unlimited local and toll-free calls. We're on the Strip's north end, across from the convention center and a 10-minute walk to Fashion Show shops. It's all here – a gaming floor, sports book, nightclubs, a wellness spa, and seven outdoor pools. Dining options include a street food hall and award-winning steakhouse. We offer 250,000 sq. ft. of event space as well as a 5,000-capacity theater.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!