Bally's Las Vegas - Hotel & Casino

Las Vegas, United States Of America
3645 Las Vegas Blvd S, Las Vegas
The 4-star Bally's Las Vegas Hotel & Casino offers comfort and convenience whether you're on business or holiday in Las Vegas (NV). Featuring a complete list of amenities, guests will find their stay at the property a comfortable one. 24-hour room service, casino, facilities for disabled guests, valet parking, room service are just some of the facilities on offer. Some of the well-appointed guestrooms feature television LCD/plasma screen, carpeting, linens, mirror, towels. Take a break from a long day and make use of fitness center, sauna, outdoor pool, spa, massage. Bally's Las Vegas Hotel & Casino combines warm hospitality with a lovely ambiance to make your stay in Las Vegas (NV) unforgettable.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!