Bally's Las Vegas - Hotel & Casino

Las Vegas, United States Of America
3645 Las Vegas Blvd S, Las Vegas
With a stay at Bally's Las Vegas - Hotel & Casino in Las Vegas (Las Vegas Strip), you'll be steps from Grand Bazaar Shops and 5 minutes by foot from Miracle Mile Shops. This 4-star resort is 0.3 mi (0.4 km) from LINQ Promenade and 0.7 mi (1.1 km) from High Roller.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!