Main Street Station Hotel, Casino and Brewery

Main Street Station Hotel, Casino and Brewery

Las Vegas, United States Of America
200 N Main St, Las Vegas
The 3-star Main Street Station Casino Brewery Hotel offers comfort and convenience whether you're on business or holiday in Las Vegas (NV). The hotel offers a high standard of service and amenities to suit the individual needs of all travelers. To be found at the hotel are casino, 24-hour front desk, luggage storage, valet parking, car park. Guestrooms are designed to provide an optimal level of comfort with welcoming decor and some offering convenient amenities like television LCD/plasma screen, carpeting, mirror, closet, internet access – wireless. The hotel offers various recreational opportunities. Convenience and comfort makes Main Street Station Casino Brewery Hotel the perfect choice for your stay in Las Vegas (NV).

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!