Home2 Suites By Hilton Las Vegas City Center

Home2 Suites By Hilton Las Vegas City Center

Las Vegas, United States Of America
4940 DEAN MARTIN DRIVE, LAS VEGAS, NV, 89118, US
With a stay at Home2 Suites by Hilton Las Vegas City Center in Las Vegas, you'll be within a 5-minute drive of MGM Grand Casino and Orleans Arena. This aparthotel is 0.8 mi (1.2 km) from Park Theater and 1.8 mi (2.9 km) from T-Mobile Arena.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!