Courtyard by Marriott Las Vegas Convention Center

Courtyard by Marriott Las Vegas Convention Center

Las Vegas, United States Of America
3275 Paradise Rd, Las Vegas
With a stay at Courtyard by Marriott Las Vegas Convention Center, you'll be centrally located in Las Vegas, a 3-minute drive from Las Vegas Convention Center and 6 minutes from Fashion Show Mall. This hotel is 1.6 mi (2.5 km) from SLS Las Vegas Casino and 1.8 mi (2.8 km) from High Roller.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!