Virgin Hotels Las Vegas, Curio Collection by Hilton

Virgin Hotels Las Vegas, Curio Collection by Hilton

Las Vegas, United States Of America
4455 Paradise Rd, Las Vegas
Facilities and services include restaurant, bar, terrace, casino, swimming pools, meeting/conference room, gym (extra charge), elevator, parking (extra charge) and reception 24 hour. Room feature TV, telephone, safe, wireless Internet access (extra charge), air conditioning, heating, mini bar (extra charge), bathroom and hairdryer. Deluxe Suite also feature IPod Docking Station, dining table and bathtub. Celebrity Suite also feature separate living room wet bar and Pool table. Double room with option to be used by 3/4persons (if booked). All of them sharing existing bedding, 2 pers 1 double bed, 3 pers or more 2 separate beds. Address: 4455 Paradise Road, 89169 Las Vegas, United States.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!