Howard Johnson By Wyndham Las Vegas Near The Strip

Howard Johnson By Wyndham Las Vegas Near The Strip

Las Vegas, United States Of America
165 E Tropicana Ave, Las Vegas
Ideally located in the prime touristic area of The Strip, Howard Johnson Hotel - East Tropicana promises a relaxing and wonderful visit. Featuring a complete list of amenities, guests will find their stay at the property a comfortable one. Facilities like free Wi-Fi in all rooms, facilities for disabled guests, Wi-Fi in public areas, car park, family room are readily available for you to enjoy. Comfortable guestrooms ensure a good night's sleep with some rooms featuring facilities such as air conditioning, alarm clock, telephone, toiletries. The hotel offers various recreational opportunities. Convenience and comfort makes Howard Johnson Hotel - East Tropicana the perfect choice for your stay in Las Vegas (NV).

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!